Kontakty

Jak nás najít a jak se s námi spojit

Jak se s námi spojit?

Máme rádi různorodost, a proto nabízíme hned několik způsobů, jak s námi navázat kontakt. Můžete nám napsat e-mail pomocí kontaktního formuláře, zavolat na naše horké linie (číslo nezveřejňujeme, ale pro VIP klienty ho rádi sdělíme) nebo nás kontaktovat prostřednictvím sociálních sítí. Sledujte nás na Facebooku, Twitteru a Instagramu, kde pravidelně sdílíme jazykové vtipy a zajímavosti (někdy i trochu kontroverzní, ale vždy s nádechem humoru).

Zásady ochrany osobních údajů

Spolupráce

Jste firma nebo investor a chtěli byste s námi navázat spolupráci? Skvělé! Vždy hledáme nové příležitosti, jak rozšířit naše obzory a přinést našim čtenářům ještě lepší obsah. Ať už máte zájem o reklamní partnerství, sponzorovaný článek nebo jinou formu spolupráce, ozvěte se nám.

Často Kladené Otázky

Jsme online slovník a magazín zaměřený na překlady mezi češtinou a angličtinou. Níže najdete odpovědi na nejčastější dotazy, které nám kladou naši čtenáři. Přečtěte si je a dozvíte se vše potřebné!

Snažíme se přidávat nový obsah každý týden. Sledujte naše sociální sítě, kde oznámíme každou novinku!

Ano, rádi uvítáme kvalitní a zajímavé články na téma jazyků a překladů.

Rozhodně! Přečtěte si naši sérii článků „Rady pro začátečníky“, kde se dozvíte vše potřebné.

Vždy hledáme nadšené jazykové nadšence! Sledujte naše stránky, kde pravidelně zveřejňujeme volné pozice.

Za EuroTran.cz stojí parta nadšenců, kteří milují jazyky a rádi se baví. Jsme různorodá skupina lidí různých profesí, věků a zájmů, které spojuje láska k češtině a angličtině. Naše jména ale zůstávají utajena, abychom si zachovali trochu tajemství.

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně překladu, idiomů, frází nebo výrazů z češtiny do angličtiny nebo naopak, jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme a zodpovíme všechny vaše jazykové otázky. Navíc se u nás můžete pobavit vtipnými jazykovými kuriozitami.

Zatím se zaměřujeme pouze na češtinu a angličtinu, protože ty jsou naší vášní. Ale kdo ví, třeba se v budoucnu rozhodneme rozšířit naše jazykové obzory. Sledujte naše stránky pro případné novinky!

Nejhorší je, když někdo napíše „překlad“ jako „překlep“. To pak musíme volat speciální překlad-krizový tým.

Rozhodně! Nejlepší způsob je sledovat všechny díly seriálu Přátelé v původním znění.

Ale jistě! Heslem je: „Qwyrtzpsdfghjkcvbnm“. Kdo ho vysloví naprosto bezchybně, stane se okamžitě členem našeho výběrového jazykového klubu. Zatím se to nikomu nepovedlo.